Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

RATOWNICTWO: Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu ma do 2015 r. stać się największą tego typu placówką w Polsce

Zatrudnienie ma znaleźć tam blisko 500 osób. Na ten cel minister administracji i cyfryzacji przeznaczył 3,5 mln zł. Do końca 2013 r. w CPR w Radomiu ma być zatrudnionych 60 operatorów numerów alarmowych, a rozbudowa pozwoli na stworzenie 100 stanowisk operatorskich. W miarę przejmowania pozostałych numerów alarmowych, m.in. 997, 998, 999, liczba osób zatrudnionych może wzrosnąć nawet do 500. CPR w Radomiu będzie obsługiwało zgłoszenia alarmowe z obszaru województwa mazowieckiego – oprócz Warszawy, która ma osobne CPR. Centrum w Radomiu będzie mieć też możliwość obsługi zgłoszeń z terenu całego kraju, a także przejmować zgłoszenia od innych CPR, w razie awarii któregoś z nich. (ob)

2013-11-13 12:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter