Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Antyterroryści z Rzeszowa nie dali szans przeciwnikom na siatkarskim boisku

Znamy zwycięzców VI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna SPAP w Rzeszowie.

W połowie lutego hala sportowa Gimnazjum nr 1. w Jaśle stała się areną zmagań drużyn uczestniczących w VI Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów. Jego organizatorem była jasielska Policja oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Jaśle. W zawodach uczestniczyło dziesięć zespołów, w skład których weszli policjanci komend miejskich i powiatowych z: Krosna, Przemyśla, Jasła, Mielca, Jarosławia, Sanoka, Leska i Ustrzyk Dolnych, Strzyżowa oraz reprezentacje Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie i Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego w Rzeszowie.

Po zaciętych grach eliminacyjnych, w finale turnieju zagrały: drużyna Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie oraz drużyna SPAP w Rzeszowie. Po emocjonującym pojedynku, zwycięstwo przypadło drużynie SPAP w Rzeszowie. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja, Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, a trzecie zajął zespół Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została Ewa Kołodziejczyk z OPP w Rzeszowie. Za najlepszego zawodnika uznano funkcjonariusza ze SPAP w Rzeszowie.

Zwycięzcom turnieju puchar wręczył insp. Paweł Filipek, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W uroczystym zakończeniu zawodów i rozdaniu nagród udział wzięli również  asp. szt. Mieczysław Klimek, Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Rzeszowie oraz asp. Jerzy Poszelężny, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP w Jaśle.

Źródło: http://isp.policja.pl

2018-02-23 07:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter