Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Elektronizacja zamówień publicznych w służbie zdrowia

Już 12 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona problemom służby zdrowia związanym z udzielaniem zamówień publicznych w kontekście wejścia w życie nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych. 

Wystąpienia przewidziane w trakcie konferencji dedykowane są osobom zarządzającym publicznymi jednostkami służby zdrowia i specjalistom od zamówień publicznych w sektorze medycznym.

Termin: 12 kwietnia 2018 r.

Miejsce: Warszawski Uniwersytet Medyczny, ul. Żwirki i Wigury 63A (wjazd od ulicy Pawińskiego), 02-091 Warszawa

Czas trwania konferencji: 10.00-15.00

Udział: bezpłatny

Program wydarzenia:

10:00-10:20 rozpoczęcie konferencji, przywitanie gości10:20-11:00 mec. Piotr Płaciszewski - Specyfika zamówień organizowanych przez szpitale - case study11:00-11:40 mec. Rafał Kasterski - Formalne aspekty elektronizacji zamówień publicznych11:40-12:00 przerwa kawowa


12:00-13:00 mec. dr Andrzela Gawrońska-Baran - Elektronizacja zamówień publicznych w praktyce - omówienie przykładowych zapisów SIWZ13:00-13:30 panel dyskusyjny dotyczący praktycznych wyzwań dla zamawiających i wykonawców związanych z elektronizacją zamówień przy udziale ekspertów i praktyków:

mec. dr Andrzela Gawrońska-Baran - ekspert zamówień publicznych

Monika Koś - Kierownik Sekcji Zamówień Publicznych w Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie

Anna Serpina-Forkasiewicz - Prezes Zarządu Portal PZP Sp. z o.o13:30-14:00 prezentacja obsługi elektronicznego przesyłania JEDZ przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

14:00-15:00 prezentacja przeprowadzenia postępowania w trybie podstawowym podzielonego na wiele zadań (postępowanie na zakup leków)

15:00 zakończenie konferencji

2018-03-22 14:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter