Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Finał akcji „Bezpieczna Kobieta”

Lubińscy policjanci po raz dziewiąty zorganizowali bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Uczestniczki przez cały marzec poznawały różne metody obezwładnienia napastnika. Kurs obejmował naukę obrony na sali sportowej, w pubie, trening na szpilkach w galerii oraz w miejskim autobusie. Akcja pn. „Bezpieczna Kobieta” została objęta patronatem przez Starostę Lubińskiego i Prezydenta Miasta Lubina.

Po raz kolejny Komenda Powiatowa Policji w Lubnie przy współpracy Sekcji Krav Maga Be - Safe przeprowadziła bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet pn. „Bezpieczna kobieta”. Panie w trakcie 9 spotkań dowiedziały się, jak skutecznie odeprzeć nagły atak i obezwładnić napastnika.

Panie doskonaliły umiejętności, jak szybko reagować i prawidłowo oceniać zagrożenie, bronić się adekwatnie do ataku, stosować skuteczne techniki w bliskim kontakcie z przeciwnikiem, w tym aktywowanie wrażliwych punktów na ciele człowieka.
Kolejny kurs samoobrony dla kobiet pn. „Bezpieczna Kobieta” odbył się dzięki wsparciu Starosty lubińskiego, który sfinansował zajęcia i po raz dziewiąty objął akcję patronatem. Działania patronatem zostały objęte także przez Prezydenta Miasta Lubina.

Źródło: http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl

2018-04-11 13:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter