Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Nowy zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku

W Komisariacie Policji w Krościenku nad Dunajcem odbyło się uroczyste wprowadzenie nadkomisarza Szymona Kowalczyka, któremu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Robert Bartosz powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem.

  

Nadkomisarz Szymon Kowalczyk jest Absolwentem Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. W 2009 roku ukończył Szkolenie dla Absolwentów Szkół Wyższych WSPOL Szczytno, a w 2010 roku został mianowany na pierwszy stopień oficerski. W 2014 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych – kierunek „Zarządzanie Kapitałem Ludzkim”, a w 2017 roku ukończył studia Podyplomowe „w zakresie problematyki zwalczania przestępczości gospodarczej” na WSPOL w Szczytnie.

Służbę w Policji rozpoczął w lipcu 2003 roku w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KPP w Nowym Targu. Od sierpnia 2007 roku w Wydziale Kryminalnym w Zespole dw. z Przestępczością Gospodarczą  KPP w Nowym Targu. Od 1 stycznia 2015 roku na stanowisku kierownika Referatu do walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą KPP w Nowym Targu.

Nadkomisarz Szymon Kowalczyk od 2008 roku prowadzi zajęcia w jednym z nowotarskich liceów w klasach o profilu policyjnym, a od 2013 roku został powołany w skład grupy „wykładowców stowarzyszonych” w Szkole Policji w Katowicach.

Źródło: http://www.znaddunajca.pl

2018-04-13 08:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

21 czerwca, Poznań, Kongres Pożarnictwa FIRE, http://www.dndproject.com.pl

25-27 czerwca, Gdańsk, BALT-MILITARY-EXPO 2018 - Bałtyckie Targi Militarne,http://baltmilitary.amberexpo.pl

25-27 czerwca, Gdańsk, RESCUE EXPO 2018 - Międzynarodowa Konferencja oraz Wystawa Ratownictwa Medycznego, http://rescueexpo.amberexpo.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter