Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Nadkomisarz Marek Sroczyński nowym komendantem komisariatu w Stroszku

W komisariacie w Stroszku odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Komisariatu Policji V w Bytomiu. Został nim nadkomisarz Marek Sroczyński. Wprowadzenia dokonał Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer.


Nowy szef policjantów w Stroszku w policji służy od 24 lat. Marek Sroczyński ma bogate doświadczenie zawodowe. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 1994 roku w Batalionie Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Następnie w 2000 roku związał się ze śląskim garnizonem policji z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu. Pełnił tam służbę w pionie prewencji na różnych stanowiskach. Następnie od lutego 2013 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Szombierkach.

Kolejno od 2016 zajmował stanowisko szefa dwóch komisariatów na terenie Zabrza. W lutym 2018 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu II Policji w Bytomiu.

Decyzją szefa bytomskiej policji, inspektora Karola Fajera, nadkomisarz Marek Sroczyński został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji V w Bytomiu z dniem 2 lipca 2018 roku.

Źródło: http://bytom.slaska.policja.gov.pl

2018-07-11 09:55:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter