Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Funkcjonariusze z Bieszczadzkiego OSG najlepsi w Straży Granicznej

W Kętrzynie odbyły się zawody o tytuł „Najlepsi w Straży Granicznej”. Najlepsi okazali się funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.


W piątej edycji turnieju „Najlepsi w Straży Granicznej” do walki stanęło 11 czteroosobowych drużyn, reprezentujących jednostki organizacyjne Straży Granicznej z całej Polski. Organizatorzy zaplanowali 8 konkurencji, w których funkcjonariusze wykazali się wielkim zaangażowaniem i sportowym zacięciem.

Pierwszego dnia funkcjonariusze musieli sprawdzić się w składaniu i rozkładaniu broni, jeździe precyzyjnej rowerem, jeździe terenowej quadem, jeździe precyzyjnej pojazdem terenowym, biegu sztafetowym (4x400 metrów) oraz strzelaniu. Drugiego dnia odbył się piętnastokilometrowy bieg na orientację w terenie. Na zakończenie uczestnicy sprawdzili swoją wiedzę w teście na temat pełnienia służby granicznej.

Tytuł „ Najlepsi w SG” zdobyła drużyna z Bieszczadzkiego  Oddziału Straży Granicznej, drugie miejsce wywalczył zespół z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG, a trzecią lokatę uzyskała ekipa z Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie.

Źródło: https://www.strazgraniczna.pl

2018-09-18 07:26:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter