Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Komenda Stołeczna Policji włącza się w obchody odzyskania niepodległości

Komendant Stołeczny Policji nadinsp. Paweł Dobrodziej i Dyrektor Biura Programu Niepodległa w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jan Kowalski podpisali List Intencyjny dotyczący współpracy i współdziałania obu instytucji w latach 2018 – 2022 związanych z obchodami Jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości.


Porozumienie dotyczy współpracy i współdziałania instytucji w latach 2018 - 2020 w obszarze prowadzenia działań eventowych, konferencji, spotkań, memoriałów, pikników, prowadzenia działań promocyjnych i edukacyjnych związanych z obchodami Jubileuszu odzyskania niepodległości, współpracy przy produkcji promocyjnych materiałów audiowizualnych, a także wykorzystania oficjalnego logo obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przez Komendę Stołeczną Policji i jego ekspozycji na wybranych materiałach poligraficznych.

Komenda Stołeczna Policji włącza się tym samym w obchody odzyskania niepodległości przez Polskę poprzez edukację i integrację środowiska policyjnego, bo jak podkreślono w liście „wolna i niepodległa Polska jest niekwestionowaną wartością wspólną Polaków. Odzyskanie niepodległości w 1918 roku i proces jej ugruntowania są wydarzeniami, które wyzwalają w Polakach poczucie dumy, jedności, koncentrują uwagę na dobru wspólnym i inspirują do ambitnego myślenia o przyszłości naszego kraju.”

Źródło: http://www.policja.waw.pl

2018-10-11 08:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter