Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Nowa inwestycja w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej

W Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę stacji obsługi pojazdów.


Budowa nowej Stacji Obsługi Pojazdów będzie odpowiadać najnowszym standardom i w znacznym stopniu usprawni wykonywanie zadań związanych z ochroną granicy państwowej. W ramach projektu ma powstać m.in. budynek stacji obsługi pojazdów z częścią administracyjną, plac postojowy na pojazdy osobowe i ciężarowe utwardzony kostką betonową, a także oświetlenie i ogrodzenie kompleksu wraz z monitoringiem.

Zakończenie robót budowlanych zaplanowano na III kwartał 2019 roku. Koszt budowy stacji wyniesie blisko 12 mln zł. Inwestycja finansowana jest ze środków ustawy „Program Modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa w latach 2017-2020”.

http://www.podlaski.strazgraniczna.pl

2018-11-09 08:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter