Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Aktywny Strzelec – współczesne zagrożenie funkcjonariusza Policji

Dyrektor Instytutu Służby Prewencyjnej Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, podinsp. dr hab. Jarosław Truchan wspólnie z mł. insp. dr Jarosławem Struniawskim - Kierownikiem Zakładu Wyszkolenia Specjalnego Instytutu Służby Prewencyjnej Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, uroczyście otworzyli warsztaty metodyczno-szkoleniowe pn. „Aktywny Strzelec – współczesne zagrożenie funkcjonariusza Policji”.


Warsztaty zostały zorganizowane przez pracowników Zakładu Wyszkolenia Specjalnego. Jako współprowadzący warsztaty w charakterze nauczyciela stowarzyszonego, zaproszony został funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Warszawie.

W warsztatach udział biorą policyjni nauczyciele taktyki i technik interwencji ze szkół Policji w Słupsku, Katowicach, Pile, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z s. w Sieradzu.

Celem przedsięwzięcia jest wypracowanie jednolitej formuły w aspekcie metodycznym oraz merytorycznym, która przyczyni się do zachowania wysokich standardów podczas prowadzenia szkoleń z problematyki „Aktywnego Strzelca”, prowadzonych w ramach zajęć z bezpieczeństwa osobistego policjantów we wszystkich szkołach policyjnych w Polsce.

Źródło: https://www.wspol.edu.pl

2018-11-29 07:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

6 grudnia, Łódź, Kongres Pożarnictwa FIRE|ŁÓDŹ 2018, http://dndproject.com.pl

19 grudnia, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://kwrist.mswia.gov.pl

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter