Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PORD rozda 500 apteczek samochodowych kierowcom

Gdańsk, Gdynia, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański oraz Tczew - w każdym z tych miast, w prezencie na mikołajki, prawnicy Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego wraz z policjantami rozdawać będą kierowcom darmowe apteczki.


Mikołajkowa akcja „Apteczka w samochodzie” organizowana jest przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku oraz policję. Wydarzenie trwać będzie przez pięć dni. W tym czasie kierowcom rozdanych zostanie łącznie 500 samochodowych apteczek pierwszej pomocy, po 100 w każdym mieście.

- Akcja będzie przebiegała w taki sposób, że policja z którą współpracujemy, będzie zatrzymywała wybrane pojazdy - wyjaśnia Angelika Brzeska, specjalista ds. marketingu w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gdańsku. - Zatrzymanym kierowcom będziemy przypominać, jak bardzo ważnym elementem wyposażenia pojazdu jest apteczka. Po takim przypomnieniu, kierowca otrzyma od nas w prezencie mikołajkowym nową apteczkę.

Źródło: https://www.gdansk.pl

Fot. Jerzy Pinkas/gdansk.pl

2018-12-05 10:10:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter