Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


120 nowych samochodów dla Straży Granicznej

Podczas wizyty w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przekazał funkcjonariuszom Straży Granicznej 120 nowych samochodów.


Samochody zostały zakupione z Programu Modernizacji Służb Mundurowych oraz ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Łącznie, dzięki wsparciu Funduszu, w tym roku do Straży Granicznej trafią samochody warte ponad 18 mln zł.

-Straż Graniczna odpowiada za bezpieczeństwo i szczelność nie tylko polskiej, ale też zewnętrznej granicy Unii Europejskiej. Dziękuję funkcjonariuszom SG za ich profesjonalizm i wkład w bezpieczeństwo Polski i Europy - powiedział szef MSWiA.

Ponadto minister wizytując Nadbużański Oddział Straży Granicznej, wspólnie z Komendantem Głównym SG wziął udział w odprawie kadry kierowniczej oddziału. Podsumowując 3 lata MSWiA powiedział, że obywatele czują się w Polsce bezpiecznie, co jest wynikiem pełnej poświęcenia służbie, którą pełnią funkcjonariusze Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Służby Ochrony Państwa.

Źródło: https://www.strazgraniczna.pl

2018-12-11 08:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter