Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Zima, a monitoring GPS – skorzystaj z dodatkowej ochrony

ABAX wprowadził na rynek stalową klatkę, która zapewni dodatkową ochronę zimą Twoim urządzeniom do monitorowania GPS.


Zima zawitała na dobre do Polski. Aby lepiej chronić moduł ABAX Equipment Control, firma wprowadziła na rynek specjalnie zaprojektowaną stalową klatkę, która chroni moduł przed usunięciem lub przemieszczeniem bez zakłócenia sygnału GPS. Dzięki przemyślanej konstrukcji urządzenie do monitoringu GPS pozostaje chronione nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Stalowa klatka o grubości 3 mm jest niezastąpiona, jeśli:

Twój sprzęt pracuje w trudnych warunkach (np. pług śnieżny, chwytak koparki, agregat, śmieciarka, pługopiaskarka)

szukasz dodatkowej ochrony cennych zasobów

- „Nowa stalowa klatka jest niedrogim rozwiązaniem, z którego korzysta już wiele firm. Oprócz ochrony sprzętu, nowa osłona modułu ma na celu zapewnienie, że urządzenie jest dobrze przymocowane”, mówi Product Manager, Bjørn André Hagen.

Stalowa klatka jest dostępna dla małych i dużych baterii urządzenia GPS/GSM do monitorowania sprzętu - ABAX Equipment Control.

Dłuższa żywotność baterii i dokładniejszy GPS

Na początku tego roku ABAX wprowadził na rynek nowy moduł do monitorowania sprzętu, który posiada o 40% lepszą pojemność baterii i dokładniejszy sygnał GPS - 16 razy lepsza wydajność niż poprzednia generacja.

- „Widzimy teraz, jak wielu Klientów uważa za istotne możliwość pozycjonowania na mapie swoich maszyn i sprzętu. Klienci chcą wiedzieć, gdzie dokładnie znajduje się ich mienie, mówi Bjørn André Hagen.

Zwiększona pojemność baterii jest doceniania przez Klientów z uwagi na możliwość monitorowania zasobów dłużej, bez konieczności wymiany baterii. Na przykład, jeśli potrzebujesz rejestrować pozycję maszyny lub sprzętu tylko raz dziennie, żywotność małej baterii to 2240 dni, a dużej 4480 dni.

Specyfikacja modułu do monitoringu GPS maszyn i sprzętu

Moduł GPS/GSM z małą baterią o wymiarach 86x63x20mm waży tylko 130 gramów. Urządzenie GPS/GSM z dużym zestawem baterii ma wymiary 145 x 63 x 20 mm i waży tylko 230 gramów.

Źródło: https://www.abax.net.pl

2018-12-20 08:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter