Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Kolejny odtworzony posterunek

Dotychczas w Mielniku funkcjonował jedynie Punkt Przyjęć Interesantów, ulokowany w budynku po zlikwidowanym Komisariacie Policji. W 2018 roku budynek został wyremontowany z zamiarem odtworzenia w nim posterunku Policji.


Wartość inwestycji to niemal 383 tys. zł, większość to środki gminy Mielnik przekazane na Fundusz Wsparcia Policji. Posterunek w Mielniku jest 101. odtworzonym posterunkiem w Polsce, w symbolicznym roku 100-lecia Polskiej Policji.

Dzięki otwartemu posterunkowi Policji, mieszkańcy gminy uzyskają możliwość stałego kontaktu z dzielnicowym. Policjanci zyskali z kolei lepsze warunki pracy, dzięki wykonanym pracom remontowym i zakupowi nowego wyposażenia. Posterunek Policji w Mielniku swoim zasięgiem obejmuje cały obszar gminy Mielnik, w której mieszka ok. 2,7 tys. osób. W tej jednostce Policji będzie pełniło służbę pięciu funkcjonariuszy.

Źródło: MSWiA

2019-03-13 08:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter