Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Lubawa z kontraktami na kamizelki dla Policji

Producent sprzętu dla służb mundurowych zrealizuje kolejne zamówienia na dostawę kamizelek kuloodpornych dla Komendy Głównej Policji na podstawie umowy ramowej.


Spółka w komunikacie poinformowała o zawartych w marcu kolejnych dwóch umowach wykonawczych na dostawę kamizelek kamuflowanych, o wartości 1,2 mln zł każda.

Umowy wykonawcze zostały zawarte na podstawie umowy ramowej Komendy Głównej Policji z Lubawą S.A. Do tej pory, w ramach umowy ramowej, Lubawa S.A. podpisała zamówienia na dostawę 4 tys. kompletów kamizelek na łączną kwotę 4,7 mln zł.

– Górny pułap umowy ramowej to 20 tys. kompletów kamizelek, przy czym obecnie nie znamy łącznej wartości sprzedaży, jaka przypadnie Lubawie w drodze kolejnych zamówień wykonawczych, o które starać będzie się też jeszcze jeden podmiot. Sam wybór Lubawy w tak dużym, jak na krajowe warunki, postępowaniu, a także aktywowanie umowy poprzez przyznanie nam pierwszych zamówień potwierdzają, że jesteśmy czołowym producentem tego rodzaju sprzętu – skomentował Marcin Kubica, Prezes Lubawa S.A.

Zawarta umowa ramowa obowiązuje do dnia 4 grudnia 2020 r.

Źródło i fotografia: https://www.lubawa.com.pl/pl/

2019-04-03 07:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na FB

»

 

3-4 kwietnia, Lublin, I Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej - Więziennictwo 2019, https://wieziennictwo.targi.lublin.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Wejdź i poznaj zadania realizowane aktualnie przez służby mundurowe

»

Rozmowa BP

»


mł. insp. Jarosław Magiera
,
naczelnik Wydziału Radiokomunikacji Biura Łączności i Informatyki KGP: Policja od lat zabiega o jednolity cyfrowy system łączności radiowej.
więcej...Artur Hołubiczko,
prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnnych: Zadania strażnika miejskiego na służbie patrolowej nie różnią się od policyjnych.

więcej...Krzysztof Kwiatkowski
, prezes NIK: MSW powinno przejąć koordynację i egzekwowanie zadań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
więcej...Edyta Wcisło
, przewodnicząca Polskiej Rady Ratowników Medycznych: Dwie osoby w zespole ratownictwa medycznego to za mało.
więcej...


Newsletter

»

Zamów newsletter